o programie

Co zyskacie?

1. nowe narzędzie pracy z uczniami, które gwarantuje dobrą zabawę, zaangażowanie ale i efekty!;
  2. profesjonalne szkolenia w formie wykładu i praktycznych warsztatów, które nauczą kadrę pedagogiczną jak wykorzystać gry planszowe podczas lekcji;
  3. bazę gotowych scenariuszy zajęć do wykorzystania na różnych przedmiotach o różnej tematyce, zgodnych z podstawą programową MEN;
  4. pakiet gier na start;
  5. przykładowe zajęcia dla uczniów;
  6. zniżkę na zakupy w sklepie Rebel.pl;
  7. i wiele innych :)

nasza oferta

dla szkoły:

1. Pakiet gier wydawnictwa Rebel na start.
  2. Dostęp do rosnącej bazy scenariuszy lekcyjnych z wykorzystaniem gier planszowych.
  3. Pomoc w wyborze gier planszowych dopasowanych do zainteresowań i grupy wiekowej uczniów.
  4. Zniżka na zakupy w sklepie Rebel.pl.

dla kadry pedagogicznej:

1. Prezentacja - “Edukacyjny potencjał gier planszowych” - wstęp teoretyczny i wykorzystanie gier planszówek w realizacji podstawy programowej
  2. Warsztaty - zapoznanie z popularnymi tytułami wykorzystywanymi w edukacji oraz tworzenie własnych scenariuszy lekcyjnych w oparciu o wybrane gry planszowe.

dla rodziców i środowiska lokalnego:

1. Wykład dla rodziców na temat możliwości wspierania rozwoju dziecka poprzez gry planszowe. Przegląd oferty nowoczesnych gier planszowych wydawnictwa Rebel.
  2. Możliwość wsparcia materiałami reklamowymi w celu zachęcania do wspólnego świętowania Dnia Gier Planszowych (10 października).

dla uczniów:

1. Spotkanie z grami planszowymi -1. integracja grupy oraz rozwijanie kompetencji kluczowych poprzez gry planszowe.
  2. Pomoc w organizacji konkursów i turniejów gier planszowych dla uczniów.

Oferta dla rodziców i uczniów jest opcjonalna. W razie ewentualnego zainteresowania placówki zajęcia te są ustalane indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby szkoły i bieżące możliwości firmy Rebel.

formularz zgłoszeniowy

Aby zapisać się do programu Zgrana Szkoła pobierz i wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy. Następnie prześlij go w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres edukacja@rebel.pl.

formularz zgłoszeniowy

Zapisy tymczasowo
zamknięte

Z uwagi na zachwycająco duże zainteresowanie